Криминал Общество Происшествия

ЗМІ: Порошенко не планував їхати до Макрону, але передумав, як тільки дізнався про поїздку Зеленського в Париж

Кандидати в президенти України наввипередки почали «штурмувати» міжнародних партнерів. 12 квітня Петро Порошенко планував провести зустріч з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, однак дізнавшись, що Володимир Зеленський збирається зустрітися з президентом Франції Еммануелем Макроном, запланував аналогічний візит.

В ході сьогоднішнього брифінгу речник штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що в п’ятницю, 12 квітня, Володимир Зеленський проведе в Парижі зустріч з французьким лідером Макроном. В цей же день, сказав Медведєв, відбудеться зустріч Макрона і Порошенка.

Примітно, що чинний глава держави екстрено запланував зустріч з Макроном після того, як до нього зібрався Зеленський. Так, про зустрічі Порошенка з Меркель стало відомо ще з 5 квітня. На той момент в штабі Порошенка стверджували, що це буде його єдиною закордонної відрядженням між першим і другим туром президентських перегонів.

Однак тепер глава держави запланував екстрений візит до Парижа, куди він направиться відразу з Берліна. Журналістам також стало відомо про те, що для створення ілюзії всебічної підтримки в штабі Порошенка планували запросити на зустріч в Берлін впливового американського чиновника, проте ця спроба не увінчалася успіхом.

«>

10.04.2019
15:09
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *