Криминал Общество Происшествия

«Бажання перемогти затьмарює все»: відомий воїн АТО підірвав мережу чесним постом про вибори

Відомий блогер-десантник, ветеран АТО Валерій Велікжанін, більш відомий як Валера Ананьєв, звернувся до українців перед іншим туром виборів президента з яскравим посланням.

Він засудив, що суспільство стало занадто ворожим через політичні розбіжності і закликав співгромадян не втрачати тверезість мислення, роблячи свій вибір. Пост Ананьєв опублікував на своїй сторінці у Facebook, де він став хітом.

Всього за годину допис зібрав 1,3 тис. лайків, 266 коментарів і 225 репостів. “Про вибори. Перший і останній раз. Мені огидно дивитися на те, що відбувається. Мені огидно від того, що обидва кандидати в своїх технологіях використовують найниціші людські пристрасті, щоб чітко відокремити своїх прихильників. Бажання перемогти у цій боротьбі затьмарює все, що є доброго і світлого в людині, і не залишається майже нічого. Готові на все: на підступність, обман, зраду, демонстрацію спідньої білизни… Хіба що не вбивають один одного», — обурився він.

Ананьєв також піддав жорсткій критиці тих лідерів думок, які протягом чотирьох років розпалювали ненависть, обзиваючи один одного і своїх або чужих прихильників різними прізвиськами (на кшталт «зрадофілов» або «порохоботів»).

Ветеран вважає абсолютно недоречним, що такі підбурювачі тільки зараз згадали про те, що у них є співвітчизники, яких треба в чомусь переконати. “Мені прикро бачіті рівень освіченості мого народу, який готовий реготати з фарсу, злих безглуздих жартів, але не здатний побудувати хоч якусь логічну послідовність думок, щоб ухвалити зважене рішення. Рівень полеміки йде довкола: «твій кандидат алкоголік, а твій наркоман».

Мене це ображає, я це ви, а ви це я. Мені болісно бачіті, як мої друзі і знайомі сваряться один з одним, розходяться, навіть погрожують один одному. Спостерігати за цим боляче», — пише Ананьєв. Підсумовуючи, він додав, що сам з радістю і великим задоволенням підтримав бі чесного, компетентного, адекватного політика. Але його, на його думку, зараз в Україні немає. «Альо обирати доведеться», — резюмував ветеран АТО.

«>

11.04.2019
09:59
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *