Криминал Общество Происшествия

Найєм: Луценко відмовився оголошувати список «недоторканних» від Йованович

Генеральний прокурор України Юрій Луценко відповів на офіційний запит нардепа Мустафи Найєма щодо свого інтерв’ю американському виданню, в якому він розповів про «списку недоторканних» від посла США в Україні Марі Йованович.

«Я відправив Юрію Віталійовичу офіційний запит з вимогою оприлюднити цей список. Думаю, всі ми маємо право знати, кого «кришує» посольство США і що робить Генпрокурор, щоб протистояти цьому тиску. Сьогодні отримав відповідь. Дуже дивний», — написав Найєм у своєму Telegram-каналі.

Згідно відповіді генпрокурора, він відмовляється оприлюднювати список осіб, який йому нібито дала Йованович з вимогою не порушувати проти них розслідування.

«Генеральний прокурор Юрій Луценко не тільки відмовляється оприлюднювати список «недоторканних», але і не робив нічого, щоб зупинити втручання в свою роботу. З чого можна зробити два висновки. Перший. Юрій Луценко вводить всіх в оману — такого списку немає і ніколи не було. У народі це називається брехати», — зазначив нардеп.

Другий висновок Найєма полягає в тому, що Луценко не вважав які-небудь дії посла США втручанням у свою роботу або загрозою своєї незалежності, як це передбачено ст. 343 КК України (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу).

«В надії отримати додаткові очки в очах адміністрації Дональда Трампа, Юрій Луценко в черговий раз виставив в безсторонньому вигляді і себе, і країну. І навряд чи цей конфлікт з Державним департаментом США зіграв на руку Петра Порошенка та його адміністрації. Вся ця історія виявилася чистою брехнею і піаром, який не тільки вдарив по самому Генеральному прокурору, але і в цілому по Україні», — підсумував народний депутат.

Нагадаємо, що генеральний прокурор України Юрій Луценко в інтерв’ю американському виданню The Hill заявив, що посол США в Україні Марі Йованович під час першої зустрічі передала йому список людей, діяльність яких не варто розслідувати. У Держдепі США спростували слова Луценка.

«>

11.04.2019
12:17
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *