Криминал Общество Происшествия

Пасажирам поїздів заборонили перевозити багаж вагою понад 50 кг

Мінінфраструктури оновило Правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

Відповідний наказ від 1 лютого 2019 року №74 набув чинності 9 квітня.

Метою прийняття документа вказана необхідність приведення правил перевезення у відповідність із законом «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», а також підвищення рівня сервісного обслуговування громадян шляхом розширення і вдосконалення послуг з перевезення залізничним транспортом.

Серед іншого наказом визначено, що пасажир має право перевозити ручну поклажу у всіх категоріях вагонів і поїздів загальною вагою до 50 кг Ручна поклажа до 36 кг включно перевозиться безкоштовно, перевищення до 14 кг оплачується по тарифу перевезення багажу. Ручна поклажа, загальна вага яких перевищує 50 кг, до перевезення в пасажирських вагонах не допускається.

Раніше пасажирам дозволялося перевозити додаткову ручну поклажу вагою до 50 кг в плацкартному або купейному вагоні після купівлі за повну вартість додаткового проїзного документа відповідного вагона. Крім того, додаткову ручну поклажу вагою до 150 кг можна було перевезти в окремому купе з оплатою повної вартості всіх місць у ньому.

Також змінами встановлено, що в поїздах категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті+» перевезення велосипедів не дозволять при відсутності технічних умов (місць) для їх розташування у вагоні).

«>

10.04.2019
19:10
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *