Криминал Общество Происшествия

Соколова розповіла, що Путін приховує за анексією Криму

Президент Росії Володимир Путін не погодиться добровільно відмовитися від анексованого Криму. Адже цим злочином він перекрив невдоволення росіян їх злиднями і ізольованістю від цивілізованого світу.

Таку думку висловила українська журналістка Яніна Соколова під час онлайн-зустрічі зі своїми фанатами на YouTube.

«Я точно знаю, що Путін просто так не віддасть. Це абсолютно точно. Це один з найбільших козирів у його внутрішній політиці. А я нагадаю вам, що Володимир Путін — це людина, яка багато своїх речей робить виключно для внутрішньої аудиторії, для росіян. Які живуть дуже бідно, які ізольовані від усього світу, завдяки діям Путіна, які не мають розвитку, які мають досить низький ВВП, які живуть у злиднях», — сказала вона.

 

Соколова підкреслила, що для того, щоб побачити, як насправді живе Росія, необхідно від’їхати від Москви всього на 15 хвилин. Журналістка впевнена, що Крим став для Путіна своєрідним відволікаючим маневром, яким він закриває очі власного народу на наслідки свого правління.

«Крим, «повернення в рідну гавань» — це великий козир. Як ви думаєте, чи захоче Путін позбутися козиря одного з головних? Враховуючи, що його рейтинг не дуже високий в Росії. Це 86% було рік тому, зараз ця цифра значно знизилася. Враховуючи війни, скрутне становище і багато інших речей. Я думаю, що навряд чи він відмовиться від Криму», — підсумувала вона.

«>

11.04.2019
07:04
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *