Криминал Общество Происшествия

Журналісти з’ясували, як обманюють «евробляхеров»

В Україні виявили шахраїв, які під приводом пригону автомобілів на єврономерах з недорогою розмитненням зібрали з довірливих громадян мільйони гривень, після чого втекли. Про це вдалося дізнатися журналістам спецпроекту «Гроші» на телеканалі «1+1».

Скориставшись періодом пільгової розмитнення «евроблях», який тривав з листопада 2018 року по лютий 2019 року, активізувалися автомобільні шахраї. Своїм потенційним жертвам вони обіцяли привезти «евробляху» з недорогою розмитненням. Причому шахраями виявилися менеджери досить відомої компанії.

Вони обіцяли, що розмитнення обійдеться, наприклад, у 83 000 грн. До того ж потрібно було сплатити брокеру 200 євро і ще 300 євро за послуги компанії. Знаходилися громадяни, які погоджувалися з такими умовами.

Однак, насправді вийшло все не так, як обіцяли. Наприклад, деяким клієнтам ця компанія видавала фальшивий екологічний сертифікат, який взагалі-то потрібен для того, щоб поставити авто на облік. У такого сертифіката немає необхідного шестизначного номера, та і зроблений він не на фірмовому бланку. Загалом, підробка досить низької якості.

Журналістам спецпроекту «Гроші» вдалося дізнатися, що власники «евроблях» стикаються і з іншими способами шахрайства. Тому будьте напоготові, коли вам пропонують послугу за ціною, яка значно дешевше, ніж ринкова вартість.

«>

10.04.2019
19:54
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *