Криминал Общество Происшествия

Порошенко пояснив, навіщо раптово приїхав у студію «Права на владу»

Президент Петро Порошенко пояснив, чому приїхав без запрошення до студії ток-шоу «Право на владу» на «1+1».

Зокрема, глава держави таким чином вирішив використовувати всі можливості, щоб запросити на дебати свого конкурента Володимира Зеленського, передає ТСН.

«Мені було байдуже, хто буде в студії. Я приїхав не в студію, не на шоу. Я обіцяв Наталії (Мосейчук. — Ред.), що буду 40 хвилин в студії, і це буде очікування пана Зеленського. Збираюся робити все для того, щоб запросити пана Зеленського на дебати. Не ховатися від журналістів і від людей, які хочуть поставити йому питання, публічно запросити його на «Олімпійський» стадіон, саме туди, куди він хотів», — зазначив президент.

За його словами, Зеленський не має права виставляти якісь ультиматуми, тому що він наговорив дуже багато.

«Він (Зеленський. — Ред.) сказав «Олімпійський» — будь ласка. Він сказав якісь аналізи здавати — сам втік. Він сказав якісь додаткові обставини… моя позиція — це остання неділя перед виборами. Прошу, приїжджайте і проведіть дебати», — заявив Порошенко.

При цьому медіа-експерт, шеф-редактор сайту «Детектор медіа» Наталія Лігачова заявила ZIK, що телеканал «1 + 1» сам має бути зацікавлений у тому, щоб президент прийшов на прямий ефір і відповів на критику.

 

«Ми знаємо багато ситуацій, в тому числі в українському ефірі, коли хто-небудь, хто бачив опонента в студії або чув якісь критичні зауваження у свою адресу, приїжджав або дзвонив на телеканали і йому спокійно давали можливість висловити свою позицію у прямому ефірі. Тому з точки зору медійного функціонування та журналістських стандартів, я вважаю, що навпаки канал «1 + 1″ має бути зацікавлений у тому, щоб той, кого вони збиралися критикувати в студії, мав можливість висловити свою позицію», — зазначила вона.

За словами Лігачової, тим більше, що у президента був мікрофон в ефірі каналу, він не вривався на танку, силою не захоплював студію. «Він прийшов, йому погодилися дати слово в ефірі. Тобто була взаємна згода», — додала вона.

«>

12.04.2019
13:57
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *