Криминал Общество Происшествия

РПЦ шантажує інші церкви, щоб вони не визнавали ПЦУ, — Епіфаній

Росія задіяла всі можливі засоби, щоб православні церкви як можна довше не визнавали українську церкву.

Про це заявив Митрополит Київський і всієї України Єпіфаній на прес-конференції у Львові, інформує Релігійно-інформаційна служба України.

«Зараз ми домагаємося визнання нашого автокефального статусу. Але, на жаль, з боку російської держави і російської православної церкви бачимо тотальне опір. На рівні держави і на рівні Церкви ведуться переговори з іншими православними церквами. Декого лякають, деякі спонукають, на інших певною мірою впливають, бо до цього часу РПЦ впливала на помісні церкви», — підкреслив Епіфаній.

На його думку, спроби заблокувати визнання ПЦУ приречені на поразку.

«Не впоравшись із завданням, яке було поставлено РФ перед РПЦ: не допустити автокефалії та надання Томосу української церкви, вони зараз намагаються привнести розкол у світове православ’я. Тобто розділити ту частину православних, які підтримують російську церкву і ту частину, яка підтримує Вселенського Патріарха. Я вірю, що цього розколу не буде. Вже зараз ми бачимо, що думки тих церков, які спочатку були негативно налаштовані проти ПЦУ, трансформуються», — зазначив він.

Митрополит Епіфаній додав, що всі церкви будуть визнавати ПЦУ, але залишаться такі, що її не визнають. Зокрема, за його словами, це буде РПЦ, яка ніколи не змириться із автокефалією української православної церкви.

«>

11.04.2019
17:29
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *