Криминал Общество Происшествия

У Авакова відповіли команді Порошенка, що серіал «Слуга народу» чіпати не будуть

У відомстві зазначили, що вони не отримували жодних заяв і повідомлень від громадян, які побачили в епізодах серіалу загрозу.

Заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян заявив, що у правоохоронних органів не надходили заяви від осіб, які б бачили в епізодах серіалу «Слуга народу» загрозу життю або здоров’ю.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

За його словами, у випадку, якщо такі заяви надійдуть, вони отримають правову оцінку і реакцію від правоохоронних органів.

«Станом на сьогодні ні МВС, ні Національна поліція України не отримували жодних заяв і повідомлень від громадян, які побачили в епізодах серіалу «Слуга народу» загрозу для власного життя і здоров’я», – сказав він.

Він додав, що в разі, якщо такі повідомлення надійдуть, вони будуть зареєстровані у відповідності з нормами чинного законодавства та отримають оцінку правоохоронних органів.

Троян також підкреслив, що за поширеною інформацією про такі загрози штабом кандидата в президенти Володимира Зеленського відкрито кримінальне провадження за ст. 346 «Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча» Кримінального кодексу України (за ролик, де Зеленського нібито збиває фура – Ред.).

Чиновник також повідомив, що з 1 грудня 2018 року Національною поліцією зареєстровано більше 8,4 тисяч випадків порушень виборчого процесу, відкрито 365 кримінальних проваджень та складено 756 адміністративних протоколів.

«>

12.04.2019
14:03
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *