Криминал Общество Происшествия

У потязі «Харків-Херсон» двоє пасажирів влаштували поножовщину

Зі слів пасажирів, один з молодиків вдарив іншого ножем у ногу і шию, у відповідь потерпілий вихопив холодну зброю з рук нападника і наніс йому два ножових поранення в область живота.

Інцидент стався 11 квітня близько 18.30 у плацкартному вагоні потягу «Харків-Херсон» між станціями «Снігурівка» і «Березенговатая».

Як розповів KHARKIV Today начальник потяга «Харків-Херсон» Анатолій Жегет, він негайно пустив клич по вагонах про пошук медиків серед пасажирів і на допомогу відгукнулися два фахівця, які надали першу допомогу учасникам конфлікту.

«У пасажира з пробитою шиєю відкрилася сильна кровотеча. Медики зупинили його до прибуття швидкої допомоги. І це тільки завдяки тому, що поїзна бригада зреагувала швидко. Медик, що зробила допомогу, сказала, що якби вчасно не зупинили, міг до Березенговатой просто стекти кров’ю», — розповів начальник поїзда.

Також пасажири повідомили начальникові про те, що нападник нібито мав судимість і спробував вкрасти мобільний телефон у хлопця, поки той спав.

«Начебто почалося все з-за телефону. Це пасажири розповідали, які звуки чули. Хлопець, у якого його вкрали, почав ображати іншого. Той витяг ножа», — додав Жегет.

Фото: Анатолій Жегет / особистий архів

На станції «Березенговатая» медиків прибула карета швидкої допомоги, яка зняли пасажирів з вагона, а наряд поліції пройшов до наступної станції для складання протоколу.

«>

12.04.2019
12:17
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *