Криминал Общество Происшествия

«Дипломатичне випробування вогнем», — що французька преса пише про візит Зеленського

Французькі ЗМІ порівнюють кандидата в президенти Володимира Зеленського з Еммануелем Макроном і дивуються, що він досі не оприлюднив програму і не дав нікому з них інтерв’ю.

Огляд французької преси підготувала редакція BBC.

«Дипломатичним випробуванням вогнем» для «новачка в політиці і фаворита рейтингів» Володимира Зеленського назвав тижневик » Obs його зустріч з Еммануелем Макрона в столиці Франції.

Переговори тривали близько години і стосувалися більшою мірою Донбасу, корупції і реформ, цитує агентство главу штабу кандидата Івана Баканова.

«Це була дуже позитивна зустріч», – зазначив Баканов. «Зустріч для того, щоб краще пізнати один одного та обмінятися думками щодо двосторонніх зв’язків».

Однак, приймаючи його, «Єлисейський палац кілька розлютив Київ», пише » Obs, цитуючи двох українських дипломатів.

«Це дуже дивна і неприємна ситуація», – сказав один з них. Другий зізнався, що це дуже нагадує «конкурс краси».

«За цією кампанією дуже пильно спостерігають Франція і Німеччина, які входять в Нормандський формат врегулювання конфлікту на Донбасі», – зазначає видання.

Якщо раніше Зеленський був готовий стати на коліна перед Путіним, то тепер він загострив тон, вимагаючи від Кремля компенсації за війну і Крим, додає газета.

У той же час, Порошенко протиставляє своєму молодому опоненту досвід у влади після мандата, «позначений складними мирними переговорами і ключовим договором по зближенню з ЄС», пише видання.

Деякі французькі газети проводили паралелі між Макрона і Зеленським.

Le Monde пише, що до нового кандидату, який являє собою «українського Макрона», у Франції дійсно великий інтерес, хоча його політичні погляди залишаються загадкою.

Інтерв’ю місцевим журналістам Володимир Зеленський не давав.

Його команда також відмовилася дати будь коментар щодо переговорів на запит інформагентства AFP, пише Le Figaro.

«>

13.04.2019
12:28
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *