Криминал Общество Происшествия

ДТП з Зайцевої в Харкові: юрист висунув серйозні претензії до МВС

Підрозділ МВС, яке видавало водійське посвідчення винуватиці трагічної ДТП у Харкові Олени Зайцевої, треба позбавити ліцензії. Таку думку озвучив автоюрист Денис Конюшко.

Він додав, що автошкола, яку позбавили ліцензії за Зайцевої, тільки готує майбутніх водіїв, а перевіряють знання в сервісному центрі, тому всі питання до МВС. “Автошкола автошколою, але де Зайцева здавала іспит після навчання?

В МВС, де перевіряють факт наявності знань всіх курсантів. Якщо людині видають водійські права, то очевидно, що підготовка в автошколі проводилася належним чином. Тут ставиться великий знак питання – чому Зайцевої видали права, якщо школа так погано вчила її? Тому якщо автошколи позбавляють ліцензії, то закривайте відповідно і підрозділ МВС видало цій дівчині посвідчення», – сказав юрист.

Щоб побороти явище покупки посвідчень, є один дієвий спосіб, сказав автоюрист. За його словами, обов’язок для інструкторів з водіння та викладачів в автошколах вносити в спеціальний електронний журнал інформацію про курсанте і дані про проведення всіх занять допоможе вирішити це питання.

“Електронний журнал буде діяти між працівниками автошкіл і МВС. Викладачі також будуть вносити туди дані про відвідування учнем занять», – додав він.

«>

13.04.2019
12:22
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *