Криминал Общество Происшествия

Юрист Зеленського буде судитися з журналістами, рассказавшими про його польоти в Москву

Юрист Андрій Богдан, який співпрацює з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським, має намір подати в суд на авторів програми розслідувань «Схеми». Його обурила програма, в якій розповідалося про його поїздки в Москву. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Я призначений радником губернатора Днепропетровсткой області Ігоря Коломойського навесні 2014 р. Багато часу провів на фронті, в тому числі в самих гарячих точках. На моїй сторінці сотні фото з війни. Внесений у чорний список в Росії. В Росію і Білорусь не можу в’їхати, навіть якби хотів, вся ця інформація у мене на сторінці в ФБ, але кого це цікавить, коли треба відпрацьовувати…» — написав він.

Юрист вважає, що, розповідаючи про його зв’язки з Росією, журналісти «свідомо збрехали».

«Хочу повідомити, що журналіст Максим Савчук подзвонив о пів на першу ночі з суботи на неділю. Розмова з ним, запис якого у мене є, відбувся в неділю. Я пояснив йому, що їздив в Росію в квітні 2014 останній раз, в Білорусь жодного разу. Збрехали. Свідомо збрехали. Щоб показати зв’язки з Росією в період передвиборної компанії. Готуйтеся. В суд», — додав він.

У відповідь журналіст Максим Савчук написав на своїй сторінці в Facebook, що в зазначений час юристу не дзвонив.

«Це відверта неправда. Сама розмова з ним відбулася в середу після обіду. Повідомлення адвокат отримав у середу о 00:14. Андрій Богдан написав дві відповіді, а потім їх чомусь повидаляв. Ніхто з редакції не спілкувався і не дзвонив адвокату о пів на першу ночі з суботи на неділю», — написав він.

Що ж стосується оприлюдненої інформації про поїздки, то «Схеми» отримали її від джерел з системи Центральної бази даних обліку іноземних громадян «Мігрант». У ній є дані про те, що з 2014 року Богдан тричі прилітав до Москви.

Раніше журналісти стежили за таємним штабом кандидата в президенти Володимира Зеленського і дізналися, що одним із частих там осіб є юрист Андрій Богдан, клієнтом якого тривалий час був олігарх Ігор Коломойський. У команді шоумена підтвердили, що Богдан дійсно працює в штабі, але це не впливає на погляди Зеленського.

 

«>

12.04.2019
18:19
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *