Криминал Общество Происшествия

Кремль опублікував офіційну декларацію про доходи Путіна

Президент Росії Володимир Путін в 2018 році заробив 8,6 мільйона російських рублів (133644 долара США), випливає з офіційної декларації про доходи, опублікованій в п’ятницю прес-службою Кремля.

Офіційно у Путіна є дві квартири на 77 і 153,7 квадратних метрів, гараж, два автомобіля «ГАЗ М21» і «Нива» з причепом «Скіф».

Нагадаємо, на сайті Конгресу США оприлюднили законопроект щодо введення додаткових санкцій відносно РФ. Автори двопартійної ініціативи пропонують, зокрема, заборонити угоди з новим суверенним боргом Росії тривалістю більше 14 днів. Під санкції потрапляють фінансові інститути РФ, які, тим чи іншим способом підтримували «втручання російського уряду у демократичні процедури або вибори в будь-якій країні за межами РФ». Крім того, повинні бути введені санкції щодо «політичних фігур, олігархів та інших осіб, які сприяють незаконним і корупційним діям, прямо або побічно, від особи президента Володимира Путіна». Через півроку після вступу закону в силу розвідка повинна відзвітувати «про особистий стан та активи Володимира Путіна».

«>

12.04.2019
18:13
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *