Криминал Общество Происшествия

Прокуратура встановила дані понад 21 тисячі правоохоронців, які працювали у Криму на момент окупації

Прокуратура АР Крим встановила анкетні данні понад 21 тисячі осіб, які на момент окупації півострову працювали в правоохоронних органах АР Крим та м.Севастополя.

Про це повідомляєпрес-служба прокуратури АР Крим.

“Слідчим відділом прокуратури АР Крим встановлені повні анкетні та інші установчі данні всіх працівників правоохоронних органів, а це понад 21 тис. осіб, які на момент окупації півострову працювали на різних посадах у правоохоронних органах АР Крим та м. Севастополя. Відносно цих осіб здійснюється досудове розслідування, в ході якого вживаються усі необхідні заходи для отримання доказів ймовірної причетності до вчинення державної зради чи інших злочинів та прийняття законного рішення щодо шкірного працівника вищезазначених правоохоронних органів», — йдеться у повідомленні.

Прокуратурою здійснюється досудове розслідування у низці актуальних кримінальних проваджень щодо вчинення колишніми працівниками 16 правоохоронних органів АР Крим та м. Севастополя (Прокуратура, МВС, ДМС, ДпТС, ДФІ та ін.) кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

«>

12.04.2019
17:48
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *