Криминал Общество Происшествия

Спікер штабу Зеленського: Курс до НАТО країна обрала ще в 2014-му році, альтернативи немає

Україна прагне до вступу в НАТО і країни в цей час чекає нелегкий шлях. Про це заявив речник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков під час форуму «важливі Люди» у Києві.

«Насправді цивілізаційний вибір країни було зроблено давно. Він був підтверджений у 14-му році, він був підтверджений загибеллю людей на Майдані під час революції гідності. Він підтверджується тим, що українська армія відстоює наш суверенітет на Сході країни. Але це ще важкий шлях, який нам доведеться пройти. Якщо ми говоримо про інтеграцію до Північноатлантичного альянсу — так, це дійсно важливо і іншої альтернативи руху України в цьому напрямку немає», — сказав Разумков.

За його словами, інтеграція могла вберегти державу від катастрофічних наслідків, з якими вона зіткнулася.

«Як показала історія, якщо б ми це зрозуміли раніше, можливо не було тих катастрофічних наслідків з якими зіткнулася наша держава. Не було б анексованого Криму, не було б війни на Сході», — заявив Разумков.

Спікер додав, що сьогодні була б зовсім інша геополітична ситуація в Україні і в світі.

Спікер підкреслив, що внесення змін до конституції – це добре, але вони повинні вноситися для того, щоб позитивно вплинути на життя народу, а не для виграшу політиків. Разумков також висловив думку про те, що піаритися на темі вступу в НАТО не стоїть ні їм, ні їхнім опонентам.

Нагадаємо, що обидва кандидати в президенти України виступають за вступ України в Північноатлантичний альянс. Команда Зеленського вважає, що це питання потрібно виносити на референдум, так як не всі українці хочуть вступ в Альянс.

«>

13.04.2019
16:13
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *