Криминал Общество Происшествия

Суд над Савченко і Рубаном: Адвокатам повідомили про засідання за три години до нього

Сьогодні у Броварському міськрайонному суді розпочалося засідання у справі Надії Савченко та Володимира Рубана.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Надія Савченко повідомила, що не встигла ознайомитися з матеріалами справи, тому вимагає перерви для цього. На ознайомлення з останніми матеріалами вона попросила близько години. Також на засіданні не були присутні її адвокати. Вона заявила, що хоче переконатися в тому, що її захист була належним чином повідомлена про судовому засіданні.

«Там повинні бути розподіл суддівської колегії, яка зараз є, протокол розподілу, не тільки виписка, а саме протокол. Мені треба подивитися, яким належним чином були повідомлені мої адвокати, вступив вам від них відповідь, що вони отримали ваше повідомлення. Сьогодні вихідний день, якщо ви надсилали на офісну пошту, робочу, то адвокати не працюють у суботу і неділю», — сказала Надія Савченко.

Для ознайомлення з матеріалами справи Савченко писала заяву. Також на засіданні не були присутні й адвокати Володимира Рубана. Суд зазначив, що майже всі вони були повідомлені про засідання сьогодні в 12:00. З-за цього Рубан заявив про відвід суду. І сказав, що насправді з адвокатами не зв’язувалися.

«Вас (суддів, — ред.) сьогодні викликали, вам зателефонували з генеральної прокуратури і сказали закрити, ось як було, а все інше ви зараз вигадуєте, в тому числі і з адвокатами. Як ви можете нас закрити без адвокатів, хотілося б подивитися», — сказав Володимир Рубан.

Судді підтвердили, що майже всім адвокатам обох підозрюваних повідомляли про засідання суду або по телефону, або по електронній пошті.

Прокурори заявили, що проводити судове засідання неможливо без адвокатів. Суддів попросили перенести засідання на понеділок.

«>

13.04.2019
14:14
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *