Криминал Общество Происшествия

Ведуча «плюсів» висловилась на захист Порошенка

Ведуча та кореспондент ТСН після вчорашнього випуску «Права на владу публічно висловили свою підтримку Петру Порошенку.

Ведуча нічного випуску ТСН (телеканал 1+1) Юлія Бориско відкрито висловилась на підтримку Петра Порошенка. До цього її спонукав вчорашній ефір ток-шоу «Право на владу», на якому був присутній президент, а його суперник на виборах Володимир Зеленський долучився по телефону.

«І якщо вчора до мене пригнічувало, що голосуватиму за ПП (Петра Порошенка – Прим.) вимушено і не за покликом серця, пригнічення більше немає. Повернулася давно забута повага до сильної сторони президента, особливо на контрасті з телефонним співрозмовником. А з повагою до сильної особистості вже значно приємніше за неї голосувати», — написала ведуча телеканалу, який підтримує Володимира Зеленського.

 

Її пост в Facebook «лайкнули» 12 тис. читачів, має 3,5 тис. поширень та майже 800 коментарів.

Свою підтримку Петра Порошенка після вчорашнього ефіру висловила також і Наталія Фібриг, кореспондент ТСН в Німеччині. Вона порівняла Зеленського з гопником, а також зізналась, що в першому турі голосувала за діючого президента.

«Фейеричний гопо-перформанс від Зеленського дозволить мені проголосувати за Порошенка із значно більш легким серцем, ніж це було в першому турі», — написала Фібриг в Facebook.

Нагадаємо, 11 квітня в студію «Право на владу» несподівано з’єднання явився Петро Порошенко і закликав Зеленського також з’єднання явитись в прямий ефір. Як з’єднання ясувалось, Зеленський в цей час вже був у Франції і зв’язку язався зі студією по телефону.

Володимир Зеленський та чинній президент України Петро Порошенко посперечались у прямому ефірі телеканалу «1+1» через майбутні дебати.Після словесної перепалки шоумен кинувши слухавку. Власне така поведінка Зеленського викликала багато критики.

Після цього Олександр Ткаченко, генеральний директор групи «1+1 media», яка належить Ігорю Коломойському, заявивши, що телеканал збирається подати до суду на чинного президента Порошенка. Причиною покличу він назвавши звинувачення на адресу каналу та випадок коли Порошенко «ганебно увірвався в ефір власності кампанії, користуючись статусом глави держави».

«>

12.04.2019
18:19
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *