Криминал Общество Происшествия

«Доник – пропаща р@внюк!»: Касьянов зловив прихильника Порошенко на бавовні про Зеленського

Провладний блогер і волонтер Роман Доник попався на тиражуванні неправдивої інформації про кандидата в президенти Володимира Зеленском.

Так, 13 квітня Доник опублікував розважальний відеоролик студії «Квартал 95» і зазначив, що він датований 2014 роком.

«Це відео розміщено «вечірнім кварталом» 7 липня 2014 року. Через два тижні, 21 липня 93 ОМБр перший раз штурмувала с. Піски. Загинуло 6 чоловік, поранено 11″, — дорікнув блогер гумористів.

Запис Доніка за добу отримала майже 3 тисячі перепостів, і з’ясувалося, що насправді це пародійне відео вийшло на каналі «Інтер» ще у 2012 році.

З-за того, що прихильник чинного президента навмисно поширив неправдиву інформацію, відомий волонтер Юрій Касьянов назвав його говнюком.

«Доник просто кінчений гівнюк. Відео «Кварталу», яке він з пафосом і сльозами на очах розганяє, реально датується 4 травня 2012 роком! А не 7 липня 2014-го як пише Доник, трагічним голосом, нагадуючи, що «через два тижні, 21 липня 93 ОМБр перший раз штурмувала с. Піски. Загинуло 6 чоловік, поранено 11″… Це просто останні брехуни, які всіма силами прагнуть залишитися у владі. Правдою і неправдою. Чорнухою, обманом, безплідними звинуваченнями… Покаяниями і сліз обіцянками. Тільки, як відомо, вовк ніколи не перестане їсти м’ясо. А злодій ніколи не перестане красти», — обурився Касьянов.

«>

14.04.2019
18:21
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *