Криминал Общество Происшествия

У Матіоса спростовують, що він втік з України

У прес-службі військової прокуратури кажуть, що керівник нікуди не зникав, але трубку йому не дали.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос не виїжджав за межі України та наразі перебуває на робочому місці.

Водночас співробітниця прес-служби відмовила виданню в отриманні короткого коментаря від Матіоса до кінця робочого дня і попросила направити інформаційний запит із проханням про інтерв’ю.

Як відомо, низка українських ЗМІ сьогодні повідомили про те, що Матіос терміново виїхав за межі країни. Першоджерелом цієї інформації ставши допис журналіста Василя Крутчака у Facebook: «Толік Матіос покинувши країну. Зеленському та Коломойському він не потрібен бо смороду зрадників не купують, а Петро буде його наздоганяти навіть не за злиття інформації про Свинарчуків, а за відео з сіном».

Пізніше Крутчак додав: «Матіос дійсно покинувши країну. Я можу вам сказати небагато, щоб не підставляти свої джерела. У нього серйозний конфлікт з президентом на тлі історії з Свинарчуками, і це логічно. Але є ще відео з сином президента, яке перебувало на смартфоні. Його поки що немає у публічному просторі. Це все, що я знаю. Але до вечора буду знаті країну, куди він поїхав. Допускаю, що він (Матіос — ред.) ще зуміє знайті компроміс з владою».

Нагадаємо, компрометуюче відео з сином президента України Петра Порошенка Михайлом з’єднання явилися в мережі 27 березня і спровокувало скандал. Відзначається, що відео було знято під час вечірок з однолітками, на всіх них хлопець дуже п’ятому яний. Відео швидко розійшлось по сепаратистських сайтах.

«>

15.04.2019
19:41
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *